Choď na obsah Choď na menu
 


Pilier a excelentný strelec nášho mužstva

25. 8. 2010

archivný článok z 25.8.2008

Pilier a excelentný strelec nášho klubu

 

Obrázok

 

(redakcia sa ospravedľňuje za zhoršenú kvalitu archív. snímky)

Ako som tento týždeň sľúbil, dovoľujem si širokej verejnosti a ešte širšej členskej základni nášho klubu predstaviť excelentného frontmena a strelca nášho klubu - giganta - horu mäsa. Harmonické krivky jeho nôh svedčia o rýchlosti, s ktorou sa vie pohybovať po ihrisku a ktorou privádza k zúfalstvu a plaču tak obrancov ako aj útočníkov súperov. Široko klenutý hrudník je dôkazom jeho obrovského srdca bojovníka, pre ktorého nie je žiadna loptička stratená a nezdolnej sily striel, ktoré tak svojou razanciou ako aj presnosťou doháňajú súperových brankárou k tichému plaču v kútiku svojej svätyne. Ako ste si určite všimli...nemá hlavu..no tej mu netreba...pretože  hokejbalovou profesionalitou je presiaknutá každá bunka jeho tela, a tak každý sval a šľacha vie čo má od prvej do poslednej sekundy zápasu robiť...naviac pilier nášho manšaftu  je od kosti dobráčiskom a hokejbalovým džentlmenom, za ktorého hovoria jeho excelentné výkony a preto by mu hlava len zbytočne kazila dokonalý aerodynamicky look  

Cez to, že si uvedomujem, že momentom zverejnenia identity nášho čierneho koňa podľahnú súperi panike, zúfalstvu a nočným morám ... musím v duchu zákona o slobodnom prístupe k informáciam ako aj olympijskej myšlienky fear play skromne pripomenúť, že podobných posil nášho mužstva máme na prestupovej listine ešte niekoľko.........   

 Tatko a prezident klubu - Vladko Únosca Pálinkáš