Choď na obsah Choď na menu
 


Cesta mierneho pokroku - úloha tejto sezóny splnená

25. 8. 2010

 Archivný článok z 26.3.2008

Z poverenia najsámvyššieho El chefa som zmocnený stručne zhodnotiť výsledky základnej časti letošnej extraligovej sezóny, aj keď do jej konca chýba jedno kolo.... Jasne a stručne jednou vetou - CIEĽ EVEL PROFISU PRE TÚTO SEZÓNU SPLNENÝ - ÚČASŤ V PLAY-OFF ZABEZPEČENÁ!!!
V duchu ideológie mierneho postupu náš klub splnil svoje predsavzatie prijaté na konci minulej sezóny - kedy sa Evel Profis pevne usadil na 9. priečke tabuľky - a to : vybojovat v sezóne 2007-2008 účasť v play-off. Musíme sa teda zdravo sebakriticky pochváliť že náš veľkolepý plán bol splnený na 100%, ba čo viac - ak boh, vláda a náš el generalisimo, chefo, prevoschoditeľstvo Vladko dajú - a motyka vystrelí, hviezdne konštelácie zapracujú a bezprostrední susedia na ligovom rebríčku nezapracujú - v poslednom kole základnej časti ligy utrpíme víťazstvo a....... náš veľkolepý plán bude prekročený o 5O% a my ukončíme základnú časť nie na 8, ale na 7 mieste.
Jednoducho a stručne - odteraz už fičíme nad plán a dúfajme, že si toho všimnú najmä naši sponzori a trabantisti. Odteraz platí naše okrídlené a všetkoriešiace heslo - Niet čo stratiť, môžme len a len získať!!!!
V klube zavládla zdravo-sebakritická nálada a všetci členovia mužstva vrátanie realizačného týmu s iskrou v oku a pohárikom v ruke optimisticky hľadia v ústrety svetlým zajtrajškom - takto zhodnotilo atmosféru v klube zasadanie úzkeho kruhu vedenia v priestoroch nám najbližších - v termálnych kúpeľoch bližšie nešpecifikovaného mestečka blizo Bratislavy - kde sa riešia tie najniternejšie problémy klubu. To že pri zasadaní úzkeho krúžku vedenia nášho klubu opravdu vládla konštruktívna no uvolnená a srdečná atmosféra svedčí táto fotografia

Obrazek

     Všetci musia na prvý pohľad pochopiť, že naše mužstvo v tejto sezóne od tohto momentu kráča v ústrety len a len k výsledkom, ktoré v historii klubu zatiaľ neboli zadokumentované.

Všetkým čitateľom ďakujem za schopnosť dočítať tento príspevok až do tejto bodky -.-

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.