Choď na obsah Choď na menu
 


PO MUŽOCH ZAČINAJÚ EXTRALIGOVÚ PÚŤ AJ NAŠI ŽIACI!!!

27. 9. 2010

Okrem našich mužov, máme v sezóne 2010/11 aj žiakov, ktorí nesú taký istý názov PROFIS SHARKS BRATISLAVA.

V kategórií U16 sme nováčikovia a okrem nás je v nej ďalšich 6 družstiev: Kežmarok,Martin,Vrútky,Čadca,Pruské a Partizánske. Spolu je nás teda 7 tímov,ktorá budú hrať systémom každý s každým v dvoch kolách a to systémom 5 turnajov,kde každý tím odohrá 12 zápasov.Prvý turnaj je na programe už túto nedelu 3.októbra v nedalekom Kežmarku! Pod vedením skúsenej trenérskej dvojice Richard Katona-Štefan Horváth je na súpiske 20 hráčov a 2 brankári.

Aká je nálada a ciele v našom družstve viac načrtne hlavný tréner Rišo Katona: Spolu s Pištom sa venujeme mládeži v Bratislave už osem rokov a preto sme si povedali, že prijmeme ponuku generálneho riaditeľa klubu Dona Boskána Topána a prihlásime klub do extraligy U16. V nej sme jediný bratislavský klub, čo nás zaväzuje, aby sme nesklamali. Trénujeme každú stredu a piatok v Ružinove už od augusta. Káder máme myslím naplnený kvalitnými obrancami a útočníkmi, no aj dvoma len 12 ročnými, ale kvalitnými brankármi. Viacerí už majú medaile aj s MSR a dokonca máme aj troch reprezentantov v hokejbale do 16 rokov.

PRVÝ TURNAJ 3.OKTÓBRA V KEŽMARKU

Prvý z piatich turnajov hráme v neďalekom Kežmarku. V nedeľu 12.00 hráme s Čadcou a o 15.00 s Vrútkami. Asistent Pišta Horváth komentuje prvých súperov takto: Čadca je súper, ktorý je pre nás veľkou neznámou... čo sa týka Vrútok, každý kto sa pohybuje vo vodách juniorských kategórií, vie, že je to veľmi ťažký súper, no vyhrať chceme obidva zápasy, uvidíme teda, čo nám súperi dovolia. Chlapci sa po dlhých a ťažkých tréningoch tešia konečne na zápasy...uvidíme v akej zostave pôjdeme, pretože máme dosť chorých a zranených, posledné slovo bude mať týmový lekár, držte nám teda palce!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.