Choď na obsah Choď na menu
 


SÉRIA PRÍPRAVNÝCH ZÁPASOV POKRAČUJE - JE STÁLE ČO ZLEPŠOVAŤ

20. 8. 2010

Na základe výsledkov prázdninových turnajov, ktorých sa náš novovytvorený tým zúčastnil, by sa mohlo zdať, že sila mužstva a kvalita jeho hry je dobrá.... no hneď prvý prípravný zápas s víťazom Extraligy v uplynulej sezóne - LG Doprastavom - ktorý sa včera uskutočnil svojim výsledkom - 2 : 4 v prospech LG - jasne ukázal, že máme stále čo zlepšovať, o to viac, že LG nás herne prevyšoval aj cez skutočnosť, že na tento prípravný západ nastúpil v okliešťenej zostave a aj tak sme ho nevedeli poraziť....

Veľkým kladom oproti tradícii starého mužstva je však to, že príprava na novú sezónu nášho klubu je o niekoľko levelov vyššia - pravidelné tréningy za pomerne dobrej účasti hráčov, svedčia o vôli mužstva dosahovať v novej extraligovej sezóne kvalitnejšie výsledky ako to bolo doposiaľ. Veľkú zásluhu na tomto novo nastolenom trende má samozvané vedenie klubu s V. Pálinkášom a R. Katonom na čele.

Príprava mužstva bude tento víkend pokračovať dvomi prípravnými zápasmi v Nitre, kde na základe pozvania Nitrianských rytierov odohrajeme jeden zápas v sobotu o 18 hodine a jeden zápas v nedeľu o 11 hodine.

O výsledkoch zápasov budeme informovať.....

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.