Choď na obsah Choď na menu
 


NEDOKÁZALI SME ŽILINE VSTRELIŤ BRANKU PRETO PREHRA 3 : 0

18. 9. 2010

Po dobrom výkone v Žiari nad Hronom nám zvlhol pušný prach a stratila sa strelecká muška a tak v Žiline, aj keď sme mali často hernú prevahu sme nedokázali prekonať žilinského brankára Krška.

Pri žilinských strelcoch naopak stálo šťastie a tak cez kvalitný výkon nášho brankára Jirka,

Obrázokzdroj online.žirafa.sk

ktorý častokrát zabránil vyloženým gólovým šanciam súpera, sa im podarilo využiť výhodu domáceho prostredia. Pekný duel, ktorý prebehol s minimálnym vylučovaním a v korektnej atmosfére sa skončil výsledkom 3 : 0 ( 2:0, 1:0. 0:0) v prospech Žiliny.

Ak jednotlivé góly popíšeme detailne tak vedenia 1:0 sa Žilina ujala v čase 3,39, kedy sa presne s uplynutím presilovej hry presadil Vojaský. Na dvojgólový rozdiel upravil v čase 4.59 za Žilinu Lajčiak, ktorý spoza modrej čiary trafil presne horný pravý roh bránky, náš gólman, ktorý cez skrumáž hráčov nič nevidel, bol bezmocný. Na 3:0 upravili Žirafy v čase 28,16. kedy využili naše početné oslabenie a Slovák po výmene s Chodelkom spoza modrej vsietil gól.

Naši chlapci nedokázali využíť aj viac ako štvorminutovú početnú prevahu bez toho aby pokorili súperovu bránu a aj keď hra bola vyrovnaná a náš tým mal často aj hernú prevahu, nedokázal to premeniť na góly.....

Žiline gratuľujeme k zaslúženej výhre....

viac v on line prenose viď článok

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.