Choď na obsah Choď na menu
 


ČO PÍŠU O PRIMÁTOR CUPe v MARTINE INNÍ

13. 7. 2010

zdroj - web ŠKB Izoglobal Martin

Uplynulý víkend sa na Sokolovni odohral už 14ty ročník medzinárodného hokejbalového turnaja Primátor cup 2010. Za účasti 6-tich teamov mohli diváci v úmornej horúčave sledovať zaujímavé zápasy. Hneď v úvodnom zápase prišlo k prekvapeniu, keď sme viedli v zápase s Plzňou už 2:0, no stretnutie skončilo po zbabranom druhom polčase 2:4 v prospech matadorov spoza rieky Moravy. Plzeňáci aj napriek veku hrali pekný hokejbal a našu omladinu, keď sme skúšali až 10 nových hráčov, vyškolili z premieňania šancí. S obmeneným mužstvom prišiel najmä Profis, ktorý takisto značne omladil a chalanom sa počas oboch dní darilo eliminovať sily súperov a nakoniec si zaslúžene odniesli pohár za prvé miesto.
Pozitívne hodnotíme aj účasť Gbelov i Skalice, obe mužstvá dokázali potrápiť aj favoritov a nakoniec lepší vzájomný zápas rozhodol o poradí na 4 a 5 mieste v prospech Gbelov. Nováčik turnaja zo Senca sa prišiel učiť a ako chalani nakoniec uznali, oproti extraligovým mužstvám sú na inej kvalitatívnej úrovni, no na ihrisku pôsobili sympatickým dojmov a nevzdávali sa za žiadneho stavu.

Konečné poradie
1. Profis Bratislava
2. Pirates Plzeň
3. ŠKB Izoglobal Martin
4. Dream Team Gbely
5. HBK Skalica
6. Skeletons Senec

Najlepším brankárom turnaja sa stal Matúš Vasil z Profisu Bratislava, najproduktívnejším hráčom Peter Procházka zo Skalice a najlepším obráncomMartin Šmíd z Plzne.

 

Komentáre

Prehľad komentárov

.............

(jasne, 13. 7. 2010 14:54)

karol moze!