Choď na obsah Choď na menu
 


AJ DRUHÝ PRÍPRAVNÝ ZÁPAS V NITRE S PREHROU AJ KEĎ NIE TAK DRASTICKOU

22. 8. 2010

Náš najsámvyšší El prezidente úspešne vytvára novú tradíciu teplých bonzov - k veľkej radosti admina webu - a začerstva redakcii nášho webu poskytol informáciu o priebehu a výsledku druhého prípravného zápasu s Nitrianskými rytiermi....

Ak nebudeme riešiť otázku, kde El mucho chefo zohnal tak rýchlo nový telefón (ak sa nedajbože neznížil k zápožičke náhradného telefónu od niekoho zo svojich ovečiek) a prejdeme k meritu cieľa tohto článku len toto:

4 : 1

4 : 2

.

.

.

Kto z maloverných nepochopil ... ešte raz a polopaticky:

druhý prípravný zápas náš zdevastovaný tým (dôvod devastácie si dúfam na základe skutočnosti, že tým strávil večer a noc opustený a rozstratený v ďalekých nitrianských pohostinských pustinách, viete domyslieť každý) odohral napodiv s lepším výsledkom ako včera a prehral už s prijateľným výsledkom 1 : 4 v prospech rytierov. V rámci dohody medzi oboma týmami sa na záver spoločne plodne stráveného víkendu uskutočnili aj samostatné nájazdy, ktoré v pomere 4 : 2 taktiež ukoristili Nitrianskí rytieri.

Je potrebné uviesť, že autormi všetkých nedeľňajších gólov nášho týmu sú len dvaja hráči a to Giba a Csicsay...

Záverom - náš tým mal obrovské šťastie, že dnes v Nitre neúradovali zástupcovia antidopingovej komísie, pretože by v poskytnutých vzorkoch alkoholu komisári márne hľadali stopy krvi.

Tiež chceme v mene tak celého realizačného týmu, ako aj zúčastneného herného kádra nášho klubu poďakovať hostiteľom za výborné zázemie, ktoré obidvom prípravným zápasom poskytli .... Nitrianský rytieri majú prostredníctvom svojich mecenášov vytvorené také finančné zázemie, ktoré im môžu závidieť takmer všetci zvyšní účastníci hokejbalovej Extraligy....

Výsledky toho týždňa jednoznačne ukazujú, že tak v hernej schéme ako aj v otázke kondičnej prípravy má náš klub, s účinnou pomocou svojho realizačného týmu, ešte veľa..veľa čo zlepšovať. Redakcia webu praje a želá nášmu klubu aby sa mu spolu so zmenami v názvu klubu, v kádre mužstva ako aj v rámci realizačného týmu podarilo pretaviť dlhoročnú tradíciu extraligových výsledkov klubu do vyššej kvality a výsledkov...

váš admin  

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.